SoftImage je soukromá firma se sídlem v Opavě, založena v roce 2004 a zaměřena na vývoj software pro operační systém Windows.
Hlavní náplní je analýza a vývoj software na zakázku, aktuálně zejména pro zahraniční společnosti.

Vývoj software na zakázku
Od roku 2004 jde převážně o práce pro německou společnost s mezinárodní působností
Albat+Wirsam Software GmbH, která se specializuje na odvětví výroby plochého skla,
optimalizace procesů výroby a distribuce či CAD systém určený pro návrh skel včetně integrace s ERP systémem.
Primárně pro operační systém Windows v prostředí Microsoft Visual Studio (C, C++, .NET C#)
s využitím doplňkových technologií jako například TGS OpenInventor 3D technologie, RogueWave utilit atd.

AW


Aplikace pro mobilní zařízení

Kromě vývoje aplikací pro desktop PC systémy se zabýváme také vývojem drobných aplikací pro mobilní zařízení s operačním systémem Windows Phone a Google Android. Od roku 2008 se datuje vývoj mobilní aplikace pro předpověď a sledování počasí, Meteoservis, původně vyvíjená pro již neexistující systém Windows Mobile. Aplikace přináší detailní předpověď i důležité aktuální meteorologické informace do vašeho chytrého telefonu a, na rozdíl od většiny podobných aplikací, nečerpá údaje o předpovědi z jiných meteo-serverů či webů, ale interpretuje výstupy numerických modelů. Aplikace Meteoservis se neustále rozvíjí a zdokonaluje a v současnosti ji aktivně využívá již více než 80000 uživatelů.

Meteoservis

 

Aplikace MeteoStation je je vaše osobní virtuální meteorologická stanice, přestože sami žádnou meteostanici ani teploměr za oknem nemáte. Stačí když si z mnoha tisíců stanic, které jsou dostupné po celém světě, vyberete některou ve vašem blízkém okolí. Nebo si vyberte stanici v místě vaší dovolené a mějte přehled o počasí i tam. Pomocí aplikace MeteoStation můžete zjišťovat nejen aktuální hodnoty, ale i jejich vývoj v posledních několika hodinách, který je prezentován formou interaktivního grafu. MeteoStation je k dispozici jako univerzální aplikace pro platformu Windows 10 (desktop PC a Mobile).

MeteoStation

 

Aplikace MusicMan je jednoduchý a velice intuitivní souborově orientovaný hudební přehrávač pro operační systém
Windows mobile. MusicMan nepoužívá žádné automaticky generované knihovny či playlist, ale pracuje se jmény souborů a složek přesně tak, jak je máte uložené v telefonu. Navíc vám umožní sestavit si svůj seznam skladeb právě tak, jak chcete vy a ne jak si to vymyslel někdo jiný. Právě proto MusicMan vznikl. Proto, abychom si mohli my, normální lidé, nechat zahrát to co chceme, rychle a jednoduše.

MusicMan

MusicMan

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
info(zavináč)softimage.cz